top of page

Acerca de

michal_ema_373-2-upravené farby_edited.jpg

Mentoring, fotokurz

Mám v ponuke tri možnosti, ako sa možete odo mňa niečo naučiť a posunúť ďalej: 

Check portfólia  70 €


Pozriem si Vaše zábery a následne sa k ním vyjadrím, k tomu aký na mňa robia dojem, čo vyžarujú a hlavne čo by som pozmenil v prezentácii tvojej tvorby. Posnažím sa Vás v skratke naviesť smerom, ktorým si prajete vystupovať a napredovať do budúcna.

 

Online hovor  120 €


Debatka trvá do dvoch hodín a počas nej si preberieme navzájom otázky a témy, na základe ktorých prídeme na to, čo je potrebné prekomunikovať, aby sa Vaša tvorba posunula vpred.  

 

Osobný fotokurz "face to face"  290 €


Mentoring pri ktorom sa venujem len Vám a trvá približne 6 hodín. Na jeho začiatku si preberieme Vašu celkovú fotostory a potrebné info, aby sme objavili potrebné odpovede pre Váš posun. V ďalšej časti nás čaká fotenie, pri ktorom môžeme fotiť vopred dohodnutú tému. Popri fotení Vám ukážem, akým štýlom fotím, ako robím rôzne efekty, ako pristupujem k tvorbe a klientom. V tretej a záverečnej fáze sa pustíme do úpravy fotografií. Ukážem Vám moje postupy, ako miešať farby a vytvárať si svoje vlastné originálne presety, ktorými vyjadríte to, čo sa vo Vás skrýva. Vo finále si odnesiete potrebné skúsenosti a nové fajnové fotografie do tvojho portfólia. 

Ak máš záujem sa odo mňa niečo naučiť, neváhaj ma kontaktovať ;)

bottom of page