top of page
wrap-203.jpg

Svadobný príbeh

Svadby sú stále pre mňa niečim výnimočné. Znamenajú pre mňa prekvapujúcu zmes príbehov ľudí, emócii a zážitkov. Či už tvorím doma po Slovensku alebo hocikde vo svete, tak spoločne vytvoríme jedinečné a originálne spomienky.

wrap-100.jpg

Love & Anarchy

Keď sa vezmú dvaja extravaganti, ktorí nepoznajú limity. Portrétne fotenie v Budapešti, pri ktorom sme nafotili zábery ako z ghetta a následne v znamení prémiovosti na hrade hlavného mesta. 

Objatie prírody

So Sharon & Matúšom sme sa vybrali do malej džubgli v podaní botanickej záhrady a následne sme navštívili krásny kus východoslovenskej prírody, ktorý zdobí unikátny drevený kostol.

wrap-240.jpg
wrap-76.jpg

V sopečnom prachu

Jedno z najexotickejších fotení, ktoré som mal tú možnosť zachytiť. Vytvorili sme dokonalý kontrast čierných pláži a bielych šiat nevesty, ktorú ženích sprevádzal dychberúcim Kanárskym ostrovom Lanzarote.

Pompéznosť & elegancia

Fotenie s prostredí krásneho zámku a jeho okolitej majestátnej prírody. Vychutnaj si zábery tohto láskyplného páru, ktoré sprevádza nádych luxusu a zároveň prirodzenosti. 

wrap-117.jpg
Portréty-8_websize.jpg

Milovníci vína

Keď ho miluješ nie je čo riesiť. Vytúžené svadobné portréty v noblesných vinných sadoch nad Bratislavou.

Splnený sen

S Julkou a Jarkom to celé začalo! Spoločne sme otvorili kapitolu zahraničných portrétov, po ktorým rovnako ako ja, túžila aj nevesta. Navštívili sme Španielske Alicente a vytvorili dokonalé fotografie ich úprimnej lásky.

wrap-23.jpg
311859038_804999133792942_4853924133064521187_n.jpg

Súboj s počasím

Keď nám počasie nevyšlo a prišli sme do prírodných živlov v podaní vetra a dažďa. Ani náhodou sme sa neplánovali vrátiť domov ale naopak! Využili som nepriaznivé podmienky na zachytenie týchto epických záberov.

V hlavnom meste lásky

Aké je hlavné mesto lásky? No predsa Paríž! Nie je to náhodou a mesto pod Eifelovou vežou je priam romanticky dokonalé. Na každom rohu nájdeš dokonalé uličky plné vôni rôznych kaviarní, reštaurácii či kvetinárstiev. Je tu spústa pohľadov a možností, ktoré si zamiluješ. 

wrap-43.jpg
Portréty-98.jpg

Kráľovná a kráľ

Romantické fotenie v princeznovskom štýle. S Danielou a Danielom sme vytvorili nádherné portréty na famóznom Lednickom zámku. Portrétné fotenie sme ešte viac využili a navštívili sme aj okolité dominanty.

Pre viac podrobných inormácii a rezerváciu ma neváhajte kontaktovať.

bottom of page