top of page

Acerca de

michal_ema_373-2-upravené farby.jpg

Mentoring, fotokurz

Mám v ponuke tri možnosti, ako sa možeš odo mňa niečo naučiť a posunúť ďalej: 

Check portfólia  50 €
Pozriem si tvoje zábery a následne sa k ním vyjadrím, k tomu aký na mňa robia dojem, čo vyžarujú a hlavne čo by som pozmenil v prezentácii tvojej tvorby. Posnažím sa ťa v skratke naviesť smerom, ktorým si praješ vystupovať a napredovať do budúcna.

 

Online hovor  90 €
Debatka trvá do dvoch hodín a počas nej si preberieme navzájom otázky a témy, na základe ktorých prídeme na to, čo je potrebné prekomunikovať, aby sa tvoja tvorba posunula vpred.  

 

Osobný fotokurz "face to face"  250 €
Mentoring pri ktorom sa venujem len tebe a trvá takých 6 hodín. Na jeho začiatku si preberieme celkovú tvoju fotostory a potrebné info, aby sme objavili potrebné odpovede pre tvoj rast. V ďalšej časti nás čaká fotenie, pri ktorom môžeme fotiť predom dohodnutých ľudí, napr. portrétne fotenie, rande fotenie alebo iný druh fotenia podľa dohody a predstáv. Popri fotení ti ukážem, akým štýlom fotím, ako robím rôzne efekty priamo na fotoaparát, ako pristupujem k tvorbe a klientom. V tretej a záverejčnej fáze si spolu znovu sadneme a pustíme sa do úpravy fotografií. Ukážem ti moje postupy, ako miešať farby a vytvárať si svoje vlastné originálne presety, ktorými vyjadríš to, čo sa v tebe skrýva. Vo finále si odnesieš potrebné skúsenosti a nové fajnové fotografie do tvojho portfólia. 

 


Na záver by som ťa rád informoval, že mojou prioritou je motivácia, navedenie a naučenie k plnej fotografickej a originálnej samostatnosti. Aby si vedel/a od samého začiatku zvládnuť komunikáciu s klientom, zachytávať výnimočné zábery, upraviť rôznorodé fotografie a v tom celom procese, aby si zanechal svoj vlastný podpis a srdce. Ak sa rozhodneš pre spoluprácu so mnou, odovzdám ti kus seba a niekoľkoročné poctivé skúsenosti. 

Ak máš záujem sa odo mňa niečo naučiť, neváhaj ma kontaktovať. Pre rezerváciu termínu mi napíš správu na:

Facebook, Instagram alebo prostredníctvom formuláru :)

  • Facebook
  • Instagram

Kontaktný formulár o spoločný mentoring

Správa odoslaná
bottom of page