top of page
wrap-22.jpg

Rande

Vytvorte si svoju LOVE STORY. Rande je skvelý spôsob, ako si skúsiť fotenie ešte pred svadbou a vymyslieť námet, ktorý vyjadruje najhlbšie túžby. Toto fotenie na rozdiel od svadobného vieme vymyslieť v rôznej téme. Predstavte si, že ste herci a hráte vo Vašom obľúbenom filme, či seriáli... áno presne to je ono! Zvoľte si svoj žáner a buďte hviezdou Vášho príbehu.

 

Niektoré fotenia, ktoré uvidíte sú priamo nadviazané na svadobný fototrip, aby sme ho spestrili a vyťažili maximum.

wrap-79.jpg

Love Island

Krása, pestrosť a čarovná rôznorodosť ostrova, ktorý pohltila sopečná láva. Exotický Kanársky ostrov Lanzarote je dokonalým miestom na medové týžde a samozrejme aj photoshooting ;)

Young wild & free

Romantika v podobe pikniku, vína a krásnych panorám Slovenskej prírody, ktorú na záver vyfarbil západ slnka.

P&P-45.jpg
wrap-39.jpg

Je t'aime

Ako som už písal o hlavnom meste lásky a jeho čare, tak to určite potvrdia aj tieto rande zábery. Vychutnaj si pokračovanie fotografií z Paríža aj v podobe tejto lovestory.

Movie mood

Pohodový večer v kabriolete nad nočným mestom. Výsledok? No predsa fotenie a emócie ako z Amerického filmu. 

wrap-37.jpg
wrap-17.jpg

Amantes de la paella

Pokračovanie cestovateľského fotosna s týmto fajnovým párikom. Vychutnaj si zábery, na ktorých sme pracovali niekoľko dní a prešli azda všetky romantické zákutia Španielskeho Alicante.

Blinding lights

Netradičný photoshooting počas jarmoku? Áno to je ono! Bláznenie, cukrová vata,  či kolotoče... to všetko zachystené vo fotografiách úprimnej mladej lásky Ivky a Vlada.

wrap-143.jpg
wrap-27.jpg

Kocham cię

Čo tak stráviť víkendový romantický výlet v Krakowe a počas toho sa nechať nafotiť? Presne to nájdeš v tejto photosession.

Slovak Argentian duo

Keď láska nepozná hraníč v podaní Kristíny a Tomasa. Rande fotografie počas zlatej hodinky v uličkách Žiliny, ktoré zakončili večerným túlením v perinách.

K&T-20.jpg

Pre viac podrobných inormácii a rezerváciu ma neváhajte kontaktovať.

bottom of page