top of page

Michal Wagner

Milujem fotenie, cestovanie a vytváranie nezabudnuteľných zážitkov. Som fotograf na plný úväzok, ktorý má stále väčšiu chuť napredovať a prijímať rôzne nové výzvy a spolupráce.

Môj fotopríbeh v skratke

K foteniu som mal vzťah už ako malý chlapec. So skutočnou zrkadlovkou som začal pracovať v roku 2010, od vtedy som ju už nepustil z ruky a postupne objavoval fotografický svet. Fotografii som sa učil ako samouk a vďaka tomu som mal na ňu osobný neovplyvnený pohľad. Skutočné čaro fotografie som objavil pri odcestovaní za hranice a živote v USA. Po dlhšom čase som sa vrátil domov a ukázal ľuďom úplne nové inšpirácie a pohľad na svet.

 

V súčasnosti sa primárne venujem foteniu ľudí a ich príbehov, ale spolupracujem aj na iných pestrých projektoch. Do mojej práce odovzdávam veľký kus seba, mám dlhoročné praktické a overené skúsenosti, o ktoré sa s Vamí rád podelím.

paris-16.jpg

 

Pôsobím prakticky kdekoľvek, či už doma na Slovensku alebo vo svete. Rád spoznávam nových ľudí, pri ktorých som súčasťou ich príbehov a zážitkov. Popri tom objavujem rôzne zaujímavé miesta, ktoré mi ukážete alebo naopak, ja Vám prezradím tie magické scenérie.

 

V prípade záujmu o spoluprácu so mnou ma neváhaj kontaktovať ;)

bottom of page